❌ E SHITUR❌

1 EUR

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Korr 12:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Mercedes C220CDI Avantgarde Automat 05 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 5 900 EUR
❌SHITUR❌ 2 200 EUR
U SHIT 49 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
Shitet Toyota Yaris “Executive” 1.4 D-4D Nafte e sapo ardhur me dogane te paguar!170 Mije KM origjinale!!Makina Disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Navigator Satelitor TOM TOM me GPS (Touch Screen)USB AUX MP3 dhe Bluetooth origjinal nga Fabrika Disponon gjithashtu sistem START-STOP ndezje e makines me Gisht si dhe hapja dhe mbyllja e dyerve edhe bagazhit me buton mjafton te kesh Celesin ne xhep (2 celesa)Esp (sistem anti rreshkitjes)ABS antifurt origjinal me alarm Disqe alumini origjinal Clima tronic (funksionale)xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje Cmimi 3900€ I Padiskutueshem!Makina eshte ne gjendje perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 950 EUR
U SHIT 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 6 900 EUR
U SHIT 3 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione