❌E SHITUR❌

3 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Sht 21:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 2 900 EUR
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
❌E SHITUR❌ 11 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
Shitet Toyota Yaris Echo amerikane me dokumenta te sapo paguara per 1 Vit!1.5 benzine kambio Automatike (me vaj)Viti i makines dhjetore 2005!155Mije KM origjinale Makina disponon kondicioner Abs Esp antifurt etj makina ka dhe sistemin qe ndizet me pult nga distanca MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGFAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0698252222 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
 U SHIT 1 950 EUR
U SHIT! 3 850 EUR
U SHIT 11 500 EUR
U SHIT 2 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione