🇨🇭TOYOTA 🇨🇭YARIS🇨🇭1.3 benzin🇨🇭

0 EUR

Shitet nga: Eri Dje 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
Shitet toyota yaris 1.3 benzin 2006 e sapo ardhur nga zvicra me dogan paguar gati per targa.Makina disponon kondicioner butona timon sallon shum te paster goma reja.makina esht ne super gjendje si nga ana motorike ,xhenerike dhe vizuale cmimi okazion pasi te shikohet makina.cel.0676448692
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione