TOYOTA YARIS 🏅 VITI 2008 🏅 KAMIO AUTOMATIKE 🏅

4 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Stafa Sot 03:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Stafa
FORD FUSION + PER PJESE KEMBIMI ✅ 0 LEK
VW GOLF 5 🏅MOTORR 1.9 NAFTE 🏅 GJENDJE PERFEKTE🏅 3 600 EUR
 C CLASS 220 NAFTE🏅 VITI 2009 🏅KAMIO AUTOMATIKE🏅 7 400 EUR
C CLASS 220CDI ✅ KAMIO MANUALE 6+R✅ LETRA 1 VIT✅ 3 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Bezhë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

TOYOTA YARIS🏅
VITI 2008🏅
KAMIO AUTOMATIKE🏅
KM 212.000 🏅
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR✅
GJENDJE 10/10🏅
📞0675899214
Auto Stafa
  Online
0675899214
Leaflet
Auto Stafa
FIAT PANDA 1.4 BENZINE TURBO 🇨🇭🔥 100HP 🔥 VITI 2007✅ E 3 500 EUR
OPEL ZAFIRA ✅ VITI 2007 ✅ MOTORR 1.9 NAFTE✅ 7 VENDESH ✅ 3 300 EUR
FORD FOCUS ✅ VITI 2007✅ MOTORR 1.6 NAFTE✅ 2 700 EUR
BITMAIN ANTMINER S9 (9-13.5 TH/S)🏅 BITCOIN FARM 🏅 MINING🏅 950 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione