Publikuar: Mar 01 2023 06:33

Toyota Yaris viti 2008

EUR

Publikuar: Mar 01 06:33
Shikime: 7
Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte, viti 2008, 168mij kilometra origjinale, makina ka 3 muaj qe esht targuar per her te par ne shqiperi, kolaudim deri 2024, AC funksional, xhama te zinj, audio origjinale, xhama elektrike, goma te reja, disqe alumini, makina esht shum e paster si brenda dhe jashte ska nevoj per asnje lloj sherbimi
cmimi 4250€
0685330123
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685330123

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione