Publikuar: Sht 28 2023 01:05

Toyota Yaris Sol-Luxury 1.3 Benzine. Automatike 2009

Publikuar: Sht 28 01:05
Shikime: 24
🚗”TOYOTA YARIS “Sol-Luxury” 🚗
⛽️1.3 Benzine ( e pershtatshme 100% dhe per impiant Gazi).
📆 VITI I Prodhimit 2009.
👉KAMBIO AUTOMATIKE +Marshe Timon F1.
👉160.000. KM te certifikuara CarPass”
- RADIO FM/AM – MP3+KOMANDA NE TIMON + BLUETOTH I INTEGRUAR + AUX.
👉KLIMA DIGITALE- BI ZONE.
👉PASQYRA Fotochromatike.
👉TAPICERI ISOFIX - DeSIGNO.
👉Xhama elektrike.
👉2 Celesa
👉Airbag(SRS), ABS,BAS.
👉ESP( Sistem kundra rrëshqitjes).
👉Disqe 15” - Goma GoodYear 2021/4Seasons.
👉Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike.
👉Makina eshte e sapoardgur dhe me dogane te paguar.
💶Cmimi💶 i diskutueshem.
☎️ 0693888299
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
24
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

069371

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione