Publikuar: Sht 21 2023 06:21

Makina me Qera "ORA"

Publikuar: Sht 21 06:21
Shikime: 29
Japim makina me qera te gjitha llojeve,Çmimet konkuruese duke filluar me 15 euro dita ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve te perdorimit, Makinat jepen plus tre dite
Adresa Rruga Elbasanit siper fakultetit Ekonomik
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
29
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699900232

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione