Publikuar: Gush 10 2022 04:27

TOYOTA URBAN CRUISER

Publikuar: Gush 10 04:27
Shikime: 2217
☆Toyota Urban Cruiser☆🇨🇭🇨🇭🇨🇭
☆Motorr 1.4 Naftë 4×4
☆ Viti 2010
☆ km 197000 origjinale
☆Kambio manuale☆
☆ E ardhur nga Zvicra🇨🇭🇨🇭🇨🇭
☆Euro 5
☆Komanda në timon
☆Radio Cd etj..
☆ Makina disponon dhe gomat e dimrit
☆Makina është në gjëndje shumë të mirë mekanike e xhenerike.
☆Disponon libër me shërbimet e kryera në Zvicër.
Makina e sapo targuar.
Për më shumë kontaktoni në numrin e telefonit 0688874434
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione