Publikuar: Qer 27 2021 01:54

Toyota urban cruiser 1.4 nafte 2010 okazion

EUR

Publikuar: Qer 27 01:54
Shikime: 412
Nr kontaktit 0682269023
Makina ka ardhur nga belgjika dhe esht perdorur shum pak ketu esht me keto opsione
Start/stop
Hapje/mbyllje shenj gishti
Navi Me touch me kamer parkimi
Bluetooth aux
Xhama te zinj mrapa
Sensor parkimi mrapa
Makina esht shum ekonomike 4-5litra per 100km
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
412
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682269023

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione