Publikuar: Mar 27 2022 08:19

🇧🇪TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 DIESEL 4x4🇩🇪NDRROHET

EUR

Publikuar: Mar 27 08:19
Shikime: 717
🇩🇪 - SHITET - TOYOTA URBAN CRUISER D 4 D MINI FORISTRADE - 4×4 - MOTORR 1.4 DIEZEL - SHUM EKONOMIKE - SHUM E VECANTE NE LLOJIN E VET - KM 180 ORIGJINALE - VITI 2010 - NGJYRE GRI NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE - KAMBIO MANUALE 6 MARSHA - KOMANDA NE TIMON - HAPJE ME SHENJEN E GISHTIT - START STOP - TAPICERIA COPE E ZEZE ME KOMBINIM GRI - SENDILE ME NGROHJE - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA ORIGJINAL TE FABRIKES - NAVIGATOR I MADH - SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - DISQJE ALUMINI 16 - GOMA 90 % - SHIRITA INOKSI - - XHAMA TE ZI ORIGJINAL - SENSOR SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE - SISTEM RADIO CD PLAY - TEMPOMAT -CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -- PASQYRA PALOSJE - ELEKTRONIKE -SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR - MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE -MOTORRIKE - - E ARDHUR GJERMANIA -
CMIMI 6900€
📞0693336161
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
717
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693336161

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione