Publikuar: Mar 20 2023 05:21

🇨🇭Toyota rav4 Automatik🇨🇭Sapo importuar 1Pronar

EUR

Publikuar: Mar 20 05:21
Shikime: 1550
Toyota Rav4 2.2 Diesel AWD
🇨🇭Sapo ardhur nga Zvicra me dogan te paguar , gati per targa🇨🇭 Me liber sherbimesh te TOYOTA ‼️1 PRONAR‼️
▪️Motor : 2.2 (150Hp)
🔸Konsumi:
🔹Autostrad : 5.2 l/100 km
🔹Kombinuar : 6.0 l/100 km
🔹Qytet : 7.4 l/100 km
▪️Lenda djegese : Nafte
▪️Viti : 07/2013
▪️Kambio : Automatike
▪️KM: 201.000 KM (me garanci me liber sherbimesh te Toyota , mund ta kontrolloni te perfaqesia e Toyota Albania )
‼️Sherbimi i fundit ne konçesionar TOYOTA i eshte bere ne 188.962Km me 01/04/2022

💶CMIMI : 16,999€ (i padiskutueshem)

⤵️Opsionet shtese :
▫️ AWD (4x4)
▫️Kambio Automatike & Tiptronic(+/-)
▫️ABS/EPC/AIRBAG
▫️Bluetooth+Radio CD +Aux + Drita Xenon + Drita LED para
▫️Navigator multifunksional me touch
▫️Komanda + marsha ne timon
▫️Start/Stop (fiket dhe ndizet me buton pa perdorur celesin)
▫️Keyless go(hapje dhe mbyllje dyersh pa celes)
▫️ECO mode ( redukton konsumin e karburantit)
▫️SPORT mode ( rrit performancen e makines )
▫️Blindspot (sinjalizues parakalimi)
▫️Lane assist(jep sinjal kur del nga korsia)
▫️Sedilje elektrike me fryrje + shfryrje + ngrohje para ♨️
▫️PwR heat♨️ (mban kabinen e makines te ngrohte ne kushte te ftohta)
▫️PwR Door Off
▫️Klima Dixhitale
▫️DAC(makina e ul vet shpejtesine ne zbritje pa perdorur frenat)
▫️Xhama elektrik+ Mbyllje qendrore me pult + bagazh elektrik (hapje-mbyllje)me buton
▫️Pasqyrat elektrike me palosje
▫️Xhama te zinj origjinal mbas + xhama te zinj para
▫️Sensor parkimi origjinal + kamera parkimi mbas + Cruise Control(pilot automatik)
▫️Sallon lekur origjinal me dy ngjyra shume i paster me qepje + kroskoti me qepje
▫️ Sensor Shiu , dritash , gomash
▫️Disqe 18’ me goma te reja Bridgestone + 4goma dimri te reja bashk me disqe hekuri rezerv
▫️Ganxh
▫️Makina disponon 2 celesa

‼️Toyota eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera (mekanike , estetike nuk ka asnje gervishtje i kemi bere dhe past qeramike komplet ) mund ta kontrolloni te servisi juaj i besuar , shoqerohet me foto dhe video ne momentin e blerjes ne Zvicer(i gjeni dhe ne HIGHLIGHTS)‼️Transparenc 100% qe nga momenti blerjes ne koncesionar!

⚠️Te gjitha makinat qe ne tregetojme jane te PAAKSIDENTUARA & me KILOMETRA ORIGJINALE me GARANCI disponojme Liber Sherbimesh nga koncesionari perkates per te gjithe te interesuarit ⚠️

❌VETEM SHITET NUK NDERROHET❌

📍Adresa : TIRANE
📞 069 52 51 530
INSTAGRAM : alpha__auto_


MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS EVO CLASS A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne vlore tirane durres fier kavaje okazion
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1550
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695251530

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione