Toyota Rav-4 vetem 14 000 km Viti 2017

19 500 EUR

22 000 EUR

Shitet nga: endriP 04 Maj 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Shitet Toyota Rav- 4, viti 2017

Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike me vetem 14 000 km.

makina ka radar qe ju ndihmon si sistem me vete frenim ne rast te ndalimit te makines perpara jush dhe gjithashtu rrit shpejtesine ne rast se makina perpara ju largohet.

Kambio Automatike, mbyllje qendrore, xhama te erresuar,

Makina eshte ne emer te kompanise dhe shitet me fature TVSH dhe me financim bankar per kompanite ose individet.

Makina eshte e gatshme per cdo kontrolli prane servisit tuaj te preferuar.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione