S H I T U R .....

6 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Class 10 Shk 19:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 2 990 EUR
S H I T U R ..... 12 990 EUR
S H I T U R ..... 7 700 EUR
S H I T U R ..... 6 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
TOYOTA RAV 4
✅VITI 2006
✅MOTORRI 2.2 NAFTE 4X4
✅KAMBIO MANUALE
✅KM 202.000 TE VERIFIKUARA ME LIBER SHERBIMESH
✅OPSIONET : EKRAN I MADH ME SISTEM ANDROID - NAVIGATOR - DVD - BLUETOOTH - USB - GOOGLE & YOUTUBE - KLIMA - CD MP3 - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - OPSIONE NE TIMON- PILOT AUTOMATIK - KONTROLL DIFERENCIALI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT - 3 CELESA ORIGJINAL ETJ.....
✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. GOMA TE REJA
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅CMIMI 6800 EURO
✅INFO : 0692765740
PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK :
https://www.facebook.com/AutoclassTirana/
DHE INSTAGRAM :
https://www.instagram.com/auto__class/
Auto Class
AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë
0692765740
Auto Class
0692765740
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 12 990 EUR
S H I T U R ..... 3 700 EUR
S H I T U R .... 5 200 EUR
S H I T U R ..... 10 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione