Publikuar: Gush 13 2022 08:45 Tani jeni duke parë: 1

Toyota Rav-4 D-4D

EUR

Publikuar: Gush 13 08:45
Shikime: 7011
Tani jeni duke parë: 1
Toyota Rav-4 4x4 2.2 Nafte D-4D Motori thjesht,Kambio Manual,Viti 16.05.2006,Km 192.400 te certifikuara,Klima,Komanda ne timon,Pasqyra elektrike me palosje,Goma te reja,Shum e paster si brenda dhe jasht ne gjendje perfekte,E ardhur nga zvicra me dogan te paguar,Cmimi 6300 Euro..Tel 0697844222
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7011
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697844222

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione