Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 09 2023 12:00

GEOMETRY C Flagship version GF 550KM

EUR

Publikuar: Gush 09 12:00
Shikime: 2
GEOMETRY C Flagship version GF
Parameter
L*W*H(mm)4,432*1,833*1,560
Wheel Base (mm):2,700
Curb Weight (kg):1,685
Seats:5
Powertrain
Electric Range(WLTP) (km):≥460km
Electric Range(NEDC) (km):≥550km
Battery Capacity (kWh):70
20%-80% DC fast charging time (min):42min
0%--100% AC trickle charging time (hr):7.5h
Max Power of Motor (kW):150
Max Torque of Motor (N.m):310
Portable charging gun●
FWD●
Chasis
Macpherson front suspention
Twist beams suspention
Front ventilation disc / Rear solid disc Brake system
EPS Electric Power Steering
appearance
Electric Adjustable Exterior Mirrors
Electric foldable Exterior Mirrors
Automatic foldable Exterior Mirrors while locking
Heating and defrosting
Exterior Mirrors Memory function
Exterior mirrors automatically adjust
Electric hidden door handles
Tire_225/45 R18
Common Alloy rim
Michelin Tire
Double color body:○1
Panoramic sunroof Fixed
Green Insulating Glass
Interior trim
Micro-Fiber Leather wrapped steering wheel
Steering Wheel Adjustment:Tilt and Telescopic
5-inch Instrument
artificial Leather covered Seats
ADAS
HUD (The windscreen projection)
Reverse radar
Visual park assist(360°)
540°AR chassis perspective
Forward Collision warning
electronic controlsystem
Vehicle electronic anti-theft system
Transmission lock anti-theft system
Speed sensing type automatic door locking system
Courtesy system
Seats
6 direction Electric Adjustable Driver Seat
4 direction Electric adjustable Co-driver Seat
Front seat heating
Driver seat with memory function
12.3-inch CSD screen (ENGLISH/ARABIC)

preferoj Kontaktin me whatsupp

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!


Preferoj Kontaktin me whatsupp

JO telefonata BOSHE

Ofrojme Konsulence me pagese
per Manageret e flotave

Ofrojme sisteme karikimi
>1 personale per garazhin tuaj
>2 industriale per kompanite
(me qark te mbyllur margarite ose me sisteme te hapura per te tretet)
>3 urbane per bashki minibashki etj.

sisteme karikimi per kamione dhe autobusa urbane


preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

Me Respekt
Përshkrimi i linkut

Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione