Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 04 2023 06:09

GEOMETRY C Flagship version GF 400KM

EUR

Publikuar: Qer 04 06:09
Shikime: 2
superluksoze autonomus level II
per me shume shikoni videon

gjendje shanghai


GEOMETRY C Flagship version GF
Parameter
L*W*H(mm)4,432*1,833*1,560
Wheel Base (mm): 2,700
Curb Weight (kg): 1,630
Seats:5
Powertrain
Electric Range(WLTP) (km):≥350km
Electric Range(NEDC) (km):≥400km
Battery Capacity (kWh):53
WLTP Eletric energy consumption(kWh/100km):16.5
20%-80% DC fast charging time (min):36min
0%--100% AC trickle charging time (hr):5.5h
Max Power of Motor (kW):150
Max Torque of Motor (N.m):310
Portable charging gun●
FWD●
Battery heating system●
Chasis
Macpherson front suspention●
Twist beams suspention●
Front ventilation disc / Rear solid disc Brake system ●
EPS Electric Power Steering●
appearance
Electric Adjustable Exterior Mirrors●
Electric foldable Exterior Mirrors●
Automatic foldable Exterior Mirrors while locking●
Heating and defrosting●
Exterior Mirrors Memory function●
Exterior mirrors automatically adjust●
Electric hidden door handles●
Tire_225/45 R18●
Common Alloy rim ●
Panoramic sunroof Fixed●
Green Insulating Glass●
Interior trim
Micro-Fiber Leather wrapped steering wheel●
Steering Wheel Adjustment:Tilt and Telescopic●
5-inch Instrument●
Auto dimming Inner frameless Rear-View Mirror●
artificial Leather covered Seats●
ADAS
Reverse radar●
Visual park assist(360°)●
540°AR chassis perspective●
Auto Emergency Braking●
Forward Collision warning●
electronic controlsystem
Vehicle electronic anti-theft system●
Transmission lock anti-theft system●
Speed sensing type automatic door locking system●
Courtesy system●
Electronic alarm system
Low speed alarm●
Burglar alarm●
Overspeed warning●
The key to forget remind●
Brake lining threshhold alarm●
Seats
6 direction Electric Adjustable Driver Seat●
4 direction adjustable Co-driver Seat●
Front seat heating●
Driver seat with memory function●
12.3-inch CSD screen●(ENGLISH/ARABIC)


preferoj Kontaktin me whatsupp

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!


Preferoj Kontaktin me whatsupp

JO telefonata BOSHE

Ofrojme Konsulence me pagese
per Manageret e flotave

Ofrojme sisteme karikimi
>1 personale per garazhin tuaj
>2 industriale per kompanite
(me qark te mbyllur margarite ose me sisteme te hapura per te tretet)
>3 urbane per bashki minibashki etj.

sisteme karikimi per kamione dhe autobusa urbane


preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

Me Respekt
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

672033591

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione