Njoftimet e kompanisë Publikuar: Jan 03 2023 09:22

TOYOTA -bZ4X 2022 Pro Range 615km 66.7kwh bateri

EUR

Publikuar: Jan 03 09:22
Shikime: 2
TOYOTA -bZ4X 2022 long endurance Pro Range 615km Battery energy 66.7(kWh)

ey Specifications/ Special Features:
model name: T OYOTA --bZ4X 2022 long endurance Pro

Parameter

Class:Medium SUV

Fuel type: BEV

Range (CLTC):615

Quick Charge: 0.83(H)

Quick Charge capacity:0.8

Slow Charge: 7(H)

Max power:150kW

Max torque:266.3N.m

Motor:204(Ps)

L*W*H: 4690*1860*1650(mm)

Body type:5-door 5-seat SUV

Max speed :160km/h

Wheelbase:2850(mm)

Trunk :452

curb weight(kg):1905

Motor

Motor type:Permanent magnet/synchronous

Total power(kW):150

Total torque(N.m):204

Motor qty: Single

Motor position:Front

Battery type :Ternary lithium battery

Battery cooling mode :Liquid cooling

Battery energy(kWh):66.7

Chassis steering

Drive type:FF

Front suspension type: McPherson independent suspension

Rear suspension type :E-type multi link independent suspension

Braking

front brake: disc

Rear brake: disc

Parking brake: electronic

Front tire :235/60 R18

Rear tire :235/60 R18

Active/passive safety

Lane Departure Warning System●

Lane keeping assist system●

(LCC)●

Road traffic sign recognition●

Active braking / active safety system●

(FCW)●

Assistance

Front / rear parking radar :●Front/●rear

Driving assistance image:360 degree panoramic image

Cruise system●Full speed adaptive cruise

Auto hold●

External / anti-theft configuration

Skylight type :Sectional unopenable sunroof

Rim material : aluminium alloy

(Keyless Start System) ●

Keyless entry ●front row

Remote start function ●

Battery pre heating ●

AVAS●

Interior

Steering wheel material:genuine leather

Steering wheel position adjustment : Manual up-down/back-forth

Full LCD instrument panel ●

Dashboard size:7-inch

Seat

Seat material:genuine leather

Driver seat adjustment :Back-forth/backrest adjustment/up-down (4-direction); waist support (2-direction)

Front passenger seat adjustment :Back-forth/backrest adjustment

Driver/front passenger seat adjustment :Driver ● / ●front passenger ●

Front seat functions:Hot/ventilate

Multimedia

Central screen : Touch LCD(ENGLISH/CHINESE)

Central screen size: 12.3-inch

Glass/rearview mirror

Front/rear electric window : Front ● / Rear ●

One-button window lift:Whole car

Anti-pinch●

Wing mirror:Electric adjustment / electric folding / rearview mirror heating

Internal rearview mirror: Automatic anti glare

Inductive wiper function:Rainfall sensing

A/C

Temperature control: Auto A/C

Heat pump air conditioner ●

Rear-seat vent●

Multi-zone temperature ●

Interior PM2.5 filter●Mjeti gjendje shanghai

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi
info edhe ne fotoJu lutem vetem profesioniste
Mos hezitoni te kontaktoni per me shume informacion
Kemi edhe shume modele te tjera me 0-KM dhe zbritje nga 30% deri 50%

Ofrojme zgjidhje per sisteme karkimi per cdo lloj permase
Individuale ne garazhin tuaj
Komerciale prane bussinesit tuaj
Industriale per karkim Autobuzash apo mjete me kapacitet te larte baterie
Urbane per bashki minibashki
Sisteme te tjera teknologjike Wireless, Opp-Charge etc

Shenim:
Ne rast se jeni individ i cili ju pelqen ky mjet ju lutem me kontaktoni me emer mbiemer ne whatsapp tju bejme me dije emrat e koncesionareve qe furnizojme dhe mund te merrni kete mjet me financim tek concesionari qe deshironi nga lista.

Cdo individ apo kompani do te jete subjekt i nje
INTERNATIONAL LEGAL BACKGROUND CHECK
perpara se te marri informacion tekniko specifik apo proforma invoice per cfare do lloj mjeti.

Per konsultime teknike profesionale si ne rastin e administratoreve te flotave gjithashtu edhe per zgjedhjen e mjetit te pershtatshem per modelin e punes qe kryeni. Mos hezitoni te pyesni dhe te kerkoni keshilla.

Ne cmim nuk eshte perfshire transporti
Mjeti eshte i pershtatshem per Kompani qeraje
apo subjekte qe kane ne administrim Flota Automjetesh.

Per detajet e transportit dhe per sa i perket menyrave te levrimit
Ju lutem me kontaktoni me whatsapp

Nuk shesim per individe
ne rast se jeni individe dhe jeni te interesuar per te blere kete mjet, mund tju adresojme tek dealerat qe furnizojme. per me shume rreth kesaj, me kontaktoni.
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione