Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 15 2023 09:52

Land Cruiser 2016

Publikuar: Korr 15 09:52
Shikime: 5
Land Cruiser
Viti 2016
Motorri 4.6 I Shkon Gazi 100%
V8
199 Mije km
+355 69 251 8805
Përshkrimi i linkut

Auto Dubai

Auto Dubai Albania ju ofron mundësinë për të porositur makinën që dëshironi nga Dubai. Prej shumë vitesh importojmë dhe tregtojmë në Shqipëri makina të përdorura cilësore me çmime konkurruese dhe korrektësi.

Auto Dubai ofron për të gjithë të interesuarit makina të çdo modeli dhe strukture: sedan, coupe, hatchback, SUV, etj bazuar në nevojat dhe kërkesat e gjithësecilit. Falë eksperiencës së gjatë në treg kemi mundur të krijojmë një rrjet të gjerë kontaktesh që na ndihmojnë sot në plotësimin e nevojave tuaja me profesionalizëm dhe garanci. Me eskpertizën dhe përvojën e duhur, ne do t’ju ndihmojmë për të gjetur makina nga më sportivet dhe komodet deri tek makinat e luksit. 

Në varësi të dëshirave tuaja, tek ne mund të gjeni makinën tuaj të preferuar dhe ne e porosisim për ju nga Dubai. Makina vjen e mirëmbajtur, me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm dhe me transport deri në portin e Durrësit. Ne mbajmë ekskluzivitetin për makinat që promovojmë në platformat tona të marketingut dhe ofrojmë asistencën tonë që nga porositja e makinës, inspektimi dhe deri tek dorëzimi i çelësave në duart e klientit. 

Markat që mund të gjeni pranë nesh janë: 

• Audi: A3, A6, Q7, etj
• Mercedes Benz: S Class, CLS 55 AMG, GL 350, ML 250, ML 350, G63 4X4, etj, 
• BMW: X5, seria 6, etj
• Toyota: Prado, Supra, Rav4 etj
Ford Mustang, Dodge Challenger, Volvo, VW, e shumë marka dhe modele të tjera.

Auto Dubai Albania ju ofron garanci për makinën tuaj, çmime të arsyeshme, cilësi superiore dhe shërbim korrekt e profesional. Makinat janë full option, në gjendje të shkëlqyer xhenerike, motorike dhe estetike, pa doganë dhe me kilometra origjinal.

Për porosi ose informacione të tjera mund të na vizitoni:

• Në faqen tonë në Instagram: auto_dubai_albania
• Në faqen tonë në Facebook: Auto Dubai Albania
• Në dyqanin tonë online në Merrjep.al.

Ju Mirepresim!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Auto Dubai Albania ju ofron mundësinë për të porositur makinën që dëshironi nga Dubai. Prej shumë vitesh importojmë dhe tregtojmë në Shqipëri makina të përdorura cilësore me çmime konkurruese dhe korrektësi.

Auto Dubai ofron për të gjithë të interesuarit makina të çdo modeli dhe strukture: sedan, coupe, hatchback, SUV, etj bazuar në nevojat dhe kërkesat e gjithësecilit. Falë eksperiencës së gjatë në treg kemi mundur të krijojmë një rrjet të gjerë kontaktesh që na ndihmojnë sot në plotësimin e nevojave tuaja me profesionalizëm dhe garanci. Me eskpertizën dhe përvojën e duhur, ne do t’ju ndihmojmë për të gjetur makina nga më sportivet dhe komodet deri tek makinat e luksit. 

Në varësi të dëshirave tuaja, tek ne mund të gjeni makinën tuaj të preferuar dhe ne e porosisim për ju nga Dubai. Makina vjen e mirëmbajtur, me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm dhe me transport deri në portin e Durrësit. Ne mbajmë ekskluzivitetin për makinat që promovojmë në platformat tona të marketingut dhe ofrojmë asistencën tonë që nga porositja e makinës, inspektimi dhe deri tek dorëzimi i çelësave në duart e klientit. 

Markat që mund të gjeni pranë nesh janë: 

• Audi: A3, A6, Q7, etj
• Mercedes Benz: S Class, CLS 55 AMG, GL 350, ML 250, ML 350, G63 4X4, etj, 
• BMW: X5, seria 6, etj
• Toyota: Prado, Supra, Rav4 etj
Ford Mustang, Dodge Challenger, Volvo, VW, e shumë marka dhe modele të tjera.

Auto Dubai Albania ju ofron garanci për makinën tuaj, çmime të arsyeshme, cilësi superiore dhe shërbim korrekt e profesional. Makinat janë full option, në gjendje të shkëlqyer xhenerike, motorike dhe estetike, pa doganë dhe me kilometra origjinal.

Për porosi ose informacione të tjera mund të na vizitoni:

• Në faqen tonë në Instagram: auto_dubai_albania
• Në faqen tonë në Facebook: Auto Dubai Albania
• Në dyqanin tonë online në Merrjep.al.

Ju Mirepresim!
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

692518805

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione