Publikuar: Gush 12 2022 09:15

Toyota Hilux 2015 147000 Km

EUR

Publikuar: Gush 12 09:15
Shikime: 1939
Shitet toyota Hilux 2015 140000 km ,
Full options
Kamje automatike,
Navigator,
Kamer mbrapa,
sedilje me butona dhe ngrohje,
tapiceri lekure e zeze,
Goma te hilux 2019 90% te reja
Fener me larje,
Cruise control,
Panel ektrik i xhamave,
Xhamat mbrap te zinj origjinal
Super gjendje
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1939
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692038038

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione