Publikuar: Gush 05 2022 05:30

Toyota hilux 4x4 viti 2007

EUR

Publikuar: Gush 05 05:30
Shikime: 3822
Shitet Toyota hilux 4x4 viti 2007 makina eshte me letra shqiptare makina nuk ka ndrysh por ka keto defekte diferenciali ulërin i pari ben zhurme motori punon shum mire gomat i ka te mira eshte me motor 3000 dhe kamio automat
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3822
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698742515

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione