Publikuar: Korr 06 2022 12:05

SHITET TOYOTA HILUX I MODIFIKUAR

EUR

Publikuar: Korr 06 12:05
Shikime: 413
TOYOTA HILUX 3.0 D4D • 3.0 DIESEL D4D • Viti 2008 • Km. 140.000 • Me Dokumenta Te Paguara • Nafte 3.0 •Kambio Automatike •Sensor Parkimi Para Mbrapa (me kamera) •Navigator Multifunksional Radio CD •DVD •MP3 •Aux •USB •Clima •Pilot •Pasqyrat Elektrike •Disqet 16 (Gomat E Reja) Ekstra: •3 inch (7.5 cm) ngritje OME KIT (Old Man Emu ARB) •Pllake alumini mbrojtese motori & kamjo •Disqe dhe goma 16 MUD TERRAIN •Parakolp dhe mrapakolp ARB •Marmite e modifikuar •Drita LED •Snorkel (filter ajri) toyota origjinale •Gabine plastike per 4 stinet ose tuba inoksi. •6 fenere HELLA PROFFESSIONAL me rezistenca. •Interiori i ribere •Kompresor ARB •Etj • Per me teper info kontakto ne numrin e tel. 068 60 94 288
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione