Publikuar: Qer 20 2022 09:57

SHITET TOYOTA HILUX 3.0 D4D

EUR

Publikuar: Qer 20 09:57
Shikime: 515
TOYOTA HILUX 3.0 D4D

• 3.0 DIESEL D4D
• Viti 2008
• Km. 140.000
• Me Dokumenta Te Paguara
• Nafte 3.0
•Kambio Automatike
•Sensor Parkimi Para Mbrapa (me kamera)
•Navigator Multifunksional Radio CD
•DVD •MP3 •Aux •USB
•Clima
•Pilot
•Pasqyrat Elektrike
•Disqet 16 (Gomat E Reja)

Ekstra:
•3 inch (7.5 cm) ngritje OME KIT (Old Man Emu ARB)
•Pllake alumini mbrojtese motori & kamjo
•Disqe dhe goma 16 MUD TERRAIN
•Parakolp dhe mrapakolp ARB
•Marmite e modifikuar
•Drita LED
•Snorkel (filter ajri) toyota origjinale
•Gabine plastike per 4 stinet ose tuba inoksi.
•6 fenere HELLA PROFFESSIONAL me rezistenca.
•Interiori i ribere
•Kompresor ARB
•Etj

• Per me teper info kontakto ne numrin e tel. 068 60 94 288
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
515
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355686094288

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione