Publikuar: Gush 19 2022 01:12

Toyota Hilux 2.4 Naft pa turbo

EUR

Publikuar: Gush 19 01:12
Shikime: 6264
Shitet toyota viti 1998 motorr 2.4 naft pa turbo ne gjendje super. 4x4 funksionale, kambio manuale, shume e paster. makina nuk ka letra fare dhe nuk i behen. cmimi 3000 euro
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione