Publikuar: Nën 09 2022 01:42

🚙Toyota Corolla Automat 150 mije km🚙

EUR

Publikuar: Nën 09 01:42
Shikime: 110
Toyota Corolla 1.4 Diesel
Vit Prodhimi 2006
Kambio automatike
Kilometra 150 mije te verifikueshme.
Euro 4
Gjendje e pergjithshme teknike e shkelqyer, Motor, kambio dhe pjese xhenerike ne gjendje perfekte.
Klimatronik
Sensore parkimi
Tapiceri e shkelqyer.
Disqe alumini 16’
Goma te reja te sapovendosura
Dy celesa. E sapoardhur nga Italia(Brescia) me dogane te paguar, gati per targim.
E disponueshme per cdo kontroll te deshiruar nga ana e te interesuarve
Per info shtese; 0696457253
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
110
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696457253

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione