TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE,AUTOMATIKE , 2007

4 790 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Class Dje 22:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Class
S H I T U R .... 3 600 EUR
TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3490 EURO ME DOGANE 3 500 EUR
CITROEN C4 PICASSO EXCLUSIVE 2009, AUTOMAT, NAFTE 5 400 EUR
S H I T U R ..... 3 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Corolla
TOYOTA COROLLA
✅VITI 2007
✅MOTORRI 1.4 NAFTE D-4D
✅KAMBIO AUTOMATIKE
✅KM 117.000 TE VERIFIKUARA TEK TOYOTA ME LIBER SHERBIMESH
✅OPSIONET : KLIMA - CD MP3 - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - OPSIONE NE TIMON- MBYLLJE QENDRORE ME PULT ETJ.....
✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. GOMA POTHUAJE TE REJA
✅MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. ME DOGANE TE PAGUAR. E SAPOARDHUR
✅CMIMI 4790 EURO
✅INFO : 0692765740
PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK :
https://www.facebook.com/AutoclassTirana/
DHE INSTAGRAM :
https://www.instagram.com/auto__class/
Auto Class
AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë
0692765740
Auto Class
0692765740
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 12 990 EUR
S H I T U R ..... 10 700 EUR
S H I T U R ..... 3 000 EUR
VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO 5 490 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione