Publikuar: Sht 15 2021 10:50

Urgjent. Toyota corolla 1.4 naft. Automat.2006.

EUR

Publikuar: Sht 15 10:50
Shikime: 2
Shitet për pak ditë Toyota corolla viti 2006 motorr nafte 1.4 me kamio automatike në gjënde shum të mirë. Dokumenta dhe siguracjon deri qershor 2022. shërbime të bëra kit freksjon+robot katër ferrotat e reja plus vaji dhe filtrat origjinale janë blerë por nuk janë ndërruar akoma i dhuroj bashk me makinën. shitet për arsye emigrimi për pak ditë çmimi nuk diskutohet vetëm 4200€.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692555514

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione