Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 08:53

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT AUTOMAT

EUR

Publikuar: Sht 24 08:53
Shikime: 72
▶️MARKA.............TOYOTA
▶️MODELI............COROLLA
▶️KAMIO.............AUTOMAT
▶️MOTORRI........1.4 NAFTE
▶️VITI...................09-11-2005
▶️KM....................189000
▶️KLIMA DICITALE.
▶️KOMANDO NE TIMON.
▶️RADIO CD
▶️5 PORTA
▶️XHAMA DHE PASQYRA ELEKTERIKE.
▶️DISQE ALUMINI.
▶️SAPO ARDHUR,ME DOGANE TE PAGUAR
▶️*MUNDESI FINANCIMI PE BLERJE ME KESTE PER TE GJITHA MAKINAT TONA*
▶️ADRESA.............VAQARR TIRANE
▶️NA VIZITONI NE.....
▶️MERR JEP................ALB TREG
▶️FACEBOOK.............. ALBTREG
▶️INSTAGRAM.............ALB_TREG.
▶️Nr tel 0696860611
Përshkrimi i linkut

ALB TREG

ALB TREG  VAQARR TIRANE
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
72
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355696860611

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione