Toyta corolla verso

5 250 EUR

Shitet nga: Armando 19 Nën 02:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Pukë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Toyota
Toyta corolla verso 2.0 nafte ndezje me start 6+1 vendesh makine familjare dhe te gjitha sherbimet e bera mund ta provoni viti 2005 dhe 160.000 km te kaluara
Shume makine e mire dhe ekonomike kontaktoni ne viber 00447828084509 makina ndodhet ne shqipri
Ju faleminderit
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione