❌E SHITUR❌

4 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 24 Korr 21:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 6 200 EUR
U SHIT 2 400 EUR
 Mercedes A180CDI Automat 2014 0 EUR
U SHIT 6 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Toyota

Shitet Toyota Corolla verso 1.8 Benzine (Mundesi instalimi impiant gazi 100%) 7 Vendeshe e sapo ardhur me dogane te paguar!146Mije KM origjinale (Liber sherbimi)Me te drejte kontrolli!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Sistem ndezje me gisht Start-Stop sensore Parkimi Pilot Automatik (Cruise Control)Clima tronic bi zona (funksionale) ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi Disqe Lumini origjinal me goma 90% Xhama te zi Antifurt origjinal me alarm etj Makina eshte ne gjendje te shkelqyer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078 & 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌SHITUR❌ 0 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
U SHIT 7 900 EUR
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione