TOYOTA AVENSIS 1.8 BENZIN+GAZ

6 900 EUR

7 700 EUR

Shitet nga: auto Sot 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Avensis

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

TOYOTA AVENSIS 1.8 BENZIN+GAZ,VITI 2010,ME KONDICIONER,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,FRENA DORE ELEKTRIKE,SINJALE NE PASQYRE,DISQE ALUMINI,GOMA 90%,ME LIBER SHERBIMI,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA,NUK KA NEVOJE PER ASNJE GJE,ME LETRA TE PAGUARA DERI NE GUSHT 2022 DHE KOLAUDIM DERI GUSHT 2023,Cmimi 7700euro,
0688242790
auto
  Online
0688242790
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione