S H I T U R .....

7 890 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Class 05 Pri 17:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 6 200 EUR
S H I T U R ..... 3 200 EUR
S H I T U R ..... 6 500 EUR
S H I T U R ... 4 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Avensis
TOYOTA AVENSIS
✅MODEL 2010
✅MOTORR 2.2 NAFTE
✅KAMBIO AUTOMATIKE+TIPTRONIC
✅KM 136.000 ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE SERVISE TE KRYERA TEK TOYOTA
✅OPSIONET : START&STOP - SENSOR PARKINGU - ECO PRO - KLIMA - CD - AUX - ESP - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE - KEY LESS GO - PILOT AUTOMATIK - MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT... FENERE XENON ETJ....
✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.MAKINA ESHTE BLERE NE BELGJIKE
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅CMIMI 7890 EURO
✅INFO : 0692765740
PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK :
https://www.facebook.com/AutoclassTirana/
DHE INSTAGRAM :
https://www.instagram.com/auto__class/

AUDI A3 , A4 , A5 , A6 , A7 , A8 , Q5 , Q7 , Q8 - MERCEDES BENZ EVO , E CLASS , C CLASS , A CLASS , B CLASS, S CLASS , ML , GL , GLE , CLA , CLS , CLK , GLA , GLC , GLK - BMW SERIA 5 , SERIA 3 , SERIA 7 , 730 , 530 , 740 , 735 , 535 , 330 , 335 , X6 , X3 , X1 , X7 , X 4
VOLKSWAGEN GOLF , PASSAT , PHAETON , TOUAREG , JETTA , GOLF 5 , GOLF 6 , GOLF 7 , BORA , JETTA , POLO , TIGUAN - ALFA ROMEO - CHERVOLET - CHRYSLER
FORD FOCUS , FORD C MAX , S MAX , FORD FIESTA , FUSION - FIAT 500 , FIAT TIPO . FIAT SEIDICI - MITSUBISHI COLT , PAJERO , SPACE STAR - NISSAN ALTIMA , MICRA , ALMERA , QASHQAI +2 , X TRAIL - OPEL ASTRA , CORSA , INSIGNA , ZAFIRA , PEUGEOT 1007, 107 , 206 , 204 , 2008 , 307 , 308 , 5008 , 607
RENAULT CLIO , MEGANE , SCENIC , KANGOO , MODUS , LAGUNA - SMART , SUBARU , SUZUKI , SKODA - TOYOTA YARIS , RAV4 , COROLLA , AURIS , IQ
Auto Class
AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë
0692765740
Auto Class
0692765740
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 3 200 EUR
S H I T U R ..... 5 200 EUR
CHRYSLER 300C, AUTOMAT, 2008, BENZIN - GAZ 7 200 EUR
BMW 525 XD, 2008 , NAFTE , AUTOMAT , LEKURE ETJ 7 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione