Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 23 2023 08:12

TOYOTA AVENSIS 2.2 NAFTE

EUR

Publikuar: Sht 23 08:12
Shikime: 82
▶️MARKA.............TOYOTA
▶️MODELI...........AVENSIS
▶️KAMIO...............MANUAL
▶️MOTORRI.........2.2 NAFTE
▶️VITI...................-2005
▶️KM....................214.000 (te certifikuara)
▶️KLIMA DICITALE.
▶️NAVI ME HAPJE.
▶️KOMANDO NE TIMON
▶️SENSORE PARKIMI.▶️PILOT AUTOMAT
▶️DRITA KSENO.▶️LARESE FENERESH.
▶️SENSORE SHIU DHE MUZGU.
▶️XHAMA DHE PASQYRA ELEKTERIKE.
▶️DISQE ALUMINI.
▶️DOKUMENTA TE PAGUARA.
▶️ARDHUR NGA GJERMANIA.
▶️NDERRIM ME MAKINEN TUAJ.
▶️*MUNDESI FINANCIMI PE BLERJE ME KESTE PER TE GJITHA MAKINAT TONA*
/////KREDI ME INTERES ZERO///////
▶️ADRESA.............VAQARR TIRANE
▶️NA VIZITONI NE:
▶️MERR JEP................ALB TREG
▶️FACEBOOK.............. ALBTREG
▶️INSTAGRAM.............ALB_TREG.
▶️Nr tel 0696860611
Përshkrimi i linkut

ALB TREG

ALB TREG  VAQARR TIRANE
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
82
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355696860611

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione