Publikuar: Sht 25 2022 02:09 Tani jeni duke parë: 2

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2011 BENZIN 2.0

EUR

Publikuar: Sht 25 02:09
Shikime: 46422
Tani jeni duke parë: 2
SUZUKI SX4 VITI 2011
KAMJE AUTOMAT
4X4 ACTIVE LOOK BUTTON
ME DOGAN TE PAGUAR TVSH
MOTOR 2.0 BENZIN
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
MBYLLJE QENDRORE ME PULT
4X4 ME BUTTON SIPAS NEVOJES
BLLOKAZH DIFERENCIALI ME BUTTON
GATI PER TARGA


nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione