SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

3 900 EUR

Shitet nga: KEP Sot 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
SX4

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

SUZUKI SX4 1.6 BENZINE 2WD,VITI 2008,KLIMATRONIK BIZONA,KOMANDA NE TIMON,XHAMA TE ZI NGA FABRIKA,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE,SISTEM NDEZJE KEY LESS AND GO,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,E SAPO TARGUAR ME LETRA PER 1 VIT,ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA(perfshi vaj filtra etj),
cmimi 4200euro

0688242790
KEP
  Online
0688242790
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione