SUZUKI SWIFT 1.3 NAFT VITI 2008

3 300 EUR

Shitet nga: auto Sot 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Swift

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS NAFT,VITI 2008,KONDICIONER,KOMANDA NE TIMON,KOMPJUTER BORDI,SERDILE ME NGROHJE,ANDROIT,BLUTUTH,USB,TELEFON,AUX,KAMERA PARKIMI,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,GANXHE RIMORKIMI,LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT DHE KOLAUDIM PER 2 VJET,ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,SKA NEVOJ PER ASGJE,cmimi 3300euro
0688242790
auto
  Online
0688242790
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione