Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 28 2023 02:02

Suzuki Kizashi 2.4 benzin automat 4×4 FULL OPSION

Publikuar: Sht 28 02:02
Shikime: 3
Suzuki Kizashi 2.4 benzin automat 4×4 FULL OPSION
Viti 11.2012
Kamio automat + marshe timon
Tapiceri lëkurë e zezë
Ngrohse në dy vendet e para
Tavan panoramik
Klima dy zona
Kseno bi Kseno
Klm 210.000 të çertifikuara
Disqe 18. Inç
Bëhet 100% me gaz
Doganë e paguar
Makinë e ardhur nga Zvicra 🇨🇭
Gjendja perfekte

✅Telefon/Whatsapp: 0686967001
✅Instagram: automobile_a️v
Përshkrimi i linkut

Automobile A&V

AV Automobile Tirana është një ndër kompanitë më serioze në tregëtimin e makinave të përdorura Gjermane. 

Cilësia dhe korrektësia janë pikat më të forta të kompanisë sonë. 

Në AV Automobile do të gjeni makina të markave prestigjoze edhe modeleve të ndryshme.

 Na vizitoni në pikën tonë të shitjes ose nëpërmjet rrjeteve sociale:
●Facebook: ArtiVisi Peza
●Instagram: automobile_av
●MerJep: AV Automobile
●Whatsapp: 0686967001

Ne gjithashtu marrim porosi edhe ju sjellim makina  të përdorura gjermane nga Gjermania,Belgjika &Zvicra me cilësi maksimale. 

Ju mund të blini makina me fuqi motorike të ulët, të cilat konsiderohen si makina ekonomike edhe praktike si Toyota Yaris, Volkswagen Golf, Citroën C4 dhe do të keni komoditetin maksimal gjatë udhëtimeve brenda qytetit. 


Nëse kërkoni komoditet më të lartë, fuqi motorrike pak me të madhe, ne tregëtojmë edhe makina për udhëtime në rrugë të gjata...Ne ju ofrojmë zgjidhje perfekte edhe bizneseve që kanë nevojë për makina me gjashte vende për të transportuar produktet apo mallrat e tyre. Volswagen Caddy Maxi, Volswagen Caddy Life, janë disa nga zgjedhjet që ju mund të bëni. Por sigurisht, ne nuk ju limitojmë vetëm në këto modele makinash. 

Ne ju japim zgjidhje me shumëllojshmërinë modeleve të makinave tona. 
Pasi ne, në AV Automoblie jemi të dedikuar dhe besnikë ndaj klientëve tanë. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Autostrada Tirane -Durres.Km.5 Tregoje në hartë

0686967001

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AV Automobile Tirana është një ndër kompanitë më serioze në tregëtimin e makinave të përdorura Gjermane. 

Cilësia dhe korrektësia janë pikat më të forta të kompanisë sonë. 

Në AV Automobile do të gjeni makina të markave prestigjoze edhe modeleve të ndryshme.

 Na vizitoni në pikën tonë të shitjes ose nëpërmjet rrjeteve sociale:
●Facebook: ArtiVisi Peza
●Instagram: automobile_av
●MerJep: AV Automobile
●Whatsapp: 0686967001

Ne gjithashtu marrim porosi edhe ju sjellim makina  të përdorura gjermane nga Gjermania,Belgjika &Zvicra me cilësi maksimale. 

Ju mund të blini makina me fuqi motorike të ulët, të cilat konsiderohen si makina ekonomike edhe praktike si Toyota Yaris, Volkswagen Golf, Citroën C4 dhe do të keni komoditetin maksimal gjatë udhëtimeve brenda qytetit. 


Nëse kërkoni komoditet më të lartë, fuqi motorrike pak me të madhe, ne tregëtojmë edhe makina për udhëtime në rrugë të gjata...Ne ju ofrojmë zgjidhje perfekte edhe bizneseve që kanë nevojë për makina me gjashte vende për të transportuar produktet apo mallrat e tyre. Volswagen Caddy Maxi, Volswagen Caddy Life, janë disa nga zgjedhjet që ju mund të bëni. Por sigurisht, ne nuk ju limitojmë vetëm në këto modele makinash. 

Ne ju japim zgjidhje me shumëllojshmërinë modeleve të makinave tona. 
Pasi ne, në AV Automoblie jemi të dedikuar dhe besnikë ndaj klientëve tanë. 
Autostrada Tirane -Durres.Km.5 0686967001
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione