Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 29 2022 08:11

SSANGYONG REXTON, VITI 2006,AUTOMATIKE, 4x4,MOTORR 2.7 NAFTE

EUR

Publikuar: Tet 29 08:11
Shikime: 2113
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.7 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2006, sallon lekure, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, pasqyra me palosje, xhama te zinje origjinale, sensore parkimi, dy celesa etj
Dokumenta te paguara.
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NUK BEJME NDERRIME
Na vizitoni ne faqen e website: http://automixtirana.al
Instagram: https://www.instagram.com/auto.mix.tirana/
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMixTirana
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
Përshkrimi i linkut

AUTO-MIX-TIRANA

Shitje Autoveturash te perdoruara te te gjitha markave
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

RRUGA MARIE KRAJA (KODRA E PRIFTIT) Tregoje në hartë

0695500905

http://automixtirana.al/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione