Publikuar: Dhj 05 2016 03:52

Ssangyong Kyron dizel -05

EUR

EUR
Publikuar: Dhj 05 03:52
Shikime: 1
Motorr 200 CC - me zinxhir - Nafte,
Kamje manuale, trasmision e deri edhe filtra dhe fashetat e tubave jane MERCEDES BENZ.

Viti i prodhimit - dhjetor 2005
Ngjyre Argjendi e metalizuar,
Bllokim elektronik,
Disqe te kromuar 18,
Antifurt, Autoradio me navigator ( 1500 Euro kosto), Timon elektronik, Ajer te Kondicionuar,
Mbyllje qendrore e portave, Xhama elektrik, Drita per mjegull, ESP, Kontroll diferencialit elektronik, Airbag per Pasegjer, Airbag per shofer, ABS,
Modeli: Ssangyoung Kyron 2.0 XDi Plus
Sedile lekure, Alarm me Telekomand, Arp - (Sistem Sigurie kundra permbysje), Autoradio Stereo, Antene ne xham, Barre Al Tetto, Bas - Sistema kontrolli automatik frenimi ne rast rreziku,
Bllokim portash dhe xhamash sigurese per femije, Kamio Manuale me 5 Marrsha me Volan me dy masa, Bllokim Automatik te portave sapo niset makina ne baze te shpejtesise, Kontroll te gjatesise se dritave me buton, Esp - Tcs,
Filter kundra alergjive,
Hdc - Frena motorri automatik ne disheza me buton,
Pasqyra elektrike me shkrirese akulli dhe bore,
Serdilet rregullohet ne lartesi dhe ne mbeshtetese, Sedilet mrapa ulen 60 me 40 dhe kane mbeshtetese krahu, Servosterzo, Xhama blu ne te zi te dale nga fabrika, Xhama elektrik para e mbrapa, Timoni rregullohet ne lartesi, Timoni lekuret,
Pronar i vetem,
Makine 4x4 qe takohet me buton,
Goma 4 STINET qe nuk kane nevoje per tu ndrruar.
Motorr me zinxhir qe nuk ka nevoj per ti ndrru rryp, Kamjo, Diferencial, Trasmision dhe te gjitha pjeset jane MERCEDES BENZ!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693870036

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione