Publikuar: Shk 16 2021 02:48

Super Okazioon Urgjent - Smart Brabus Exlusive

Publikuar: Shk 16 02:48
Shikime: 3
Shitet Smart ForTwo Brabus Exlusive
Makina disponon nga estetika
-carbon edition
-full drita Xenon-Bixenon (frexho,te shkurtra,te gjata,drita mjergulle)
-Goma mbrapa 90% / Goma para 50%
-Boje e zeze perle super e paster
-screen i madh ///Alpinee i shoqeruar me pult perkates
-timon me marsha F1 / + dhe -
-disqe chromature r17 origjinale te Brabus (me rreze te gjere mbrapa)
Nga pjesa motorrike-xhenerike makina eshte ne gjendje perfekte
-eshte shume i shpejte dhe i sigurt ne rruge
-makina eshte super ekonomike
-detekton rripin e sigurimit , dyert e hapura , dritat
-sherbimet te gjitha te kryera ne kohe pike per pike nuk ka nevoje per fjale te teperta , per informacion me te detajuar kontakt telefonata serioze 0696283131
Makina shitet per te vetmen arsye emigrimi .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696283131

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione