Publikuar: Pri 15 2021 02:33

Okazioon Urgjent - Smart Look Brabus Exlusive

Publikuar: Pri 15 02:33
Shikime: 1
Shitet Smart ForTwo Brabus Exlusive
Makina disponon nga estetika
-carbon edition
-full drita Xenon-Bixenon (frexho,te shkurtra,te gjata,drita mjergulle)
-Goma mbrapa 90% / Goma para 50%
-xhama te zinj
-Boje e zeze perle super e paster
-screen i madh ///Alpinee i shoqeruar me pult perkates
-timon me marsha F1 / + dhe -
-disqe chromature r17 origjinale te Brabus (me rreze te gjere mbrapa)
Nga pjesa motorrike-xhenerike makina eshte ne gjendje perfekte
-eshte shume i shpejte dhe i sigurt ne rruge
-makina eshte super ekonomike
-detekton rripin e sigurimit , dyert e hapura , dritat
-sherbimet te gjitha te kryera ne kohe pike per pike nuk ka nevoje per fjale te teperta , per informacion me te detajuar kontakt telefonata serioze 0696283131
Makina shitet per te vetmen arsye emigrimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696283131

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione