Publikuar: Gush 13 2022 03:04

SKODA SUPERB 2.0TDi CR viti 2012

EUR

EUR
Publikuar: Gush 13 03:04
Shikime: 5458
Shitet SKODA SUPERB, full option, kambio automatike me marshe qe nderrohen tek timoni, sedilje lekure dhe alkantara, sensore te pasem parkimi, perde anesore dhe xhama te erresuar nga fabrika, larje feneresh, bluetooth, mp3, aux, gomat, ferrotat, bateri dhe semiakse+grushta te sapo vena, pasqyrat me palosje, 156.800 km origjinale.Vaji dhe filtrat te sapo nderruara. Makina eshte blere tek Porsche Albania.

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5458
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696092284

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione