Published: Jan 27 2023 07:15

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

EUR

Published: Jan 27 07:15
Views: 1279
🚘 SHITET SKODA FABIA SW 1,6 tdi
🏷 Makine familjare dhe ekonomike
✅ 7.600 € ✅       Bagazh i bollshem
➕ Xhama te zi me liçense 5 vjeçare
🆒 Gjendja e automjetit: perdorur vetem nga nje person 
shume e paster si jashte dhe brenda.
📶 Kilometra 157.000 KM origjinale
📌 Targa shqiptare 
📌 Perdorur shume pak ne 🇦🇱
📌 Letra te paguara per 1 vit
📌 Kolaudimi deri ne qershor 2024
📌 Nuk ka nevoje per asnje sherbim
Sherbimet te kryera ne kohe
dhe vetem me pjese origjinale.
      Vaji, antifrize dhe te gjitha filtrat e
      nderruar deri dhe fshirset e xhamit.
⛽️ Karburanti Nafte 1.6 tdi
⛽ Konsumi i karburantit
🚩4.2 l / 100 km (e kombinuar)
🚩5.1 l / 100 km (ne qytet)
🚩3,6 l / 100 km (jashtë qytetit)
5️⃣ Numri i sediljeve 5
🚪Numërimi i dyerve 4/5
⚙️ Kambio Manuale
🔡 Klasa e emertimit Euro 5
📆 Model i vitit 2014
🌬 Klima Kondicionim automatik
🔙 Navigator Radio Aux Cd
      Bluetouth me touch, lidhet direkt me
      telefonin.
💨 Airbeg Jastëkët e përparmë dhe                   anësorë. Siguri maksimale
⚪️ Ngjyra jashtë  E zeze
⚫️ Tapiceria Gri

🗂𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣𝙚 𝙨𝙝𝙩𝙚𝙨𝙚 : 
ABS
CD player
Bllokimi qendror
Kontrolli i lundrimit
Dritat e ditës
Pasqyrë anësore elektrike
Dritare elektrike
ESP
Llambë mjegulle
Histori e plotë e shërbimeve
Timon i veshur me lëkure
Automjet jo-duhanpirës
Goma 95 % te reja.

📍 Makina ndodhet në Tirane
✅ E gatshme per çdo lloj kontrolli dhe               informacioni shtese mbi makinen.                                     
Kontaktoni 📞 +355 69 2189177     Lori
5 3.0tdi sline s-line C class klas klass clas cclas cklas cklass cclass benz benc bens mercedes mercedez Tags : MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne golfplus vwgolf+ +volkswagen + c200 c300 c250 c 230 250 cdi 200 220 c220 c220cdi 4matic 4matik 4 c280


Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1279
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0692189177

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information