Opel Corsa -98

1 000 EUR

Shitet nga: Keli 14 Dhj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet Opel Corsa 1000 Benzin e vitit 1998 me 3 porta ne gjendie te mir,taksat dhe siguracioni ne nentor te 2015 i mbarojne. Cmimi i Diskutushem
Leaflet
Në fillim