Publikuar: Nën 12 2015 12:21

Mercedez E220 CDI -99

EUR

Publikuar: Nën 12 12:21
Shikime: 5
Benz Mercedez cdi 220, i vitit 1999, me letra te paguara per nje vit, makina ka 1 vit e gjysme qe ka ardh nga italia , eshte perdorur shum pak ne shqiperi (vetem per pushime). eshte ne gjendje perfekte sidoms ate motorrike dhe xhenerike , mund te beni cdo lloj prove ,te gjitha sherbimet dhe vaj filtra jene bere tek Benzi ne itali. makina shitet per arsye mos perdorimi sepse jetoj jasht .Makina ka 230 mije km.motorr 220 cdi dhe harxhon vertet shume pak 6 litra per 100 km, me kondicioner,xhama elektrik,mbyllje me pult, celesi me lazer ( cip), bagazhi hapje me pult, etj ngjyra e makines blu metalizato, sediljet rrobe ngjyre blu e erret. eshte vertet nje okazin !! cmimi 3000 euro.
per cdo info me te detajuar kontaktoni ne nr 00393278818422 ose email.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00393278818422

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione