Mercedes benz vito -98

3 300 EUR

Shitet nga: jaup 19 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
OKAZION!!! Shitet makina per arsye emigrimi makina eshte ne gjendje shum te mir sic duket dhe ne foto shitet makina eshte 3+2 eshte edhe per mallra per vetem 3300 EURO
Leaflet
Në fillim