Mercedes Benz C-220 cdi -05

6 000 EUR

Shitet nga: Benz 19 Dhj 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Makina eshte motor 220 EVO me te gjitha sherbimet e bera krahet para te saponderuar dhe 4 goma te reja te sapo vendosura. fotot flasin vete
Leaflet
Në fillim