HYUNDAI I20 1.2cc 2009 -09

5 000 EUR

Shitet nga: Albano 17 Dhj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shitet per arsue emigrimi.... prodhuar ne 2009 me te gjitha servicet ne kohen e duhur.( te dhenat ne librin e makines)... eshte shum ekonomike 1248 kubikshe me benzine. perfekte per ne qytet.
makina eshte plere ne greqi dhe eshte e zhdoganuar me te gjitha letrat...
Leaflet
Në fillim