Vw touran 2.0 tdi diesel kamio automatike-04

5 500 EUR

Shitet nga: flori 13 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
vw touran viti prodhimit 2004
,automatik 2.0 nafte, xhama te zi ,
xenon origjinale ,disqe alumini ,
me dogane e sapo ardhur nga zvicra
ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike
Leaflet
Në fillim