VW Sharan diesel -01

4 700 EUR

Shitet nga: Nardi&Bushi 15 Dhj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania. Eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike. Me 2-klima,Airbek& SRS, ESP, Pilot Automatik, Nderhyrje automatike kunder rreshqitjes ne bore apo akull. Makina shitet per arsyer mos perdorimi.
Nardi&Bushi
0682379334
Leaflet
Në fillim