VW Passat -98

2 000 EUR

Shitet nga: Anton 05 Sht 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire , eshte komode per familjare , gjithashtu shume e mirmbajtur , ,kasetofon JVC me usb , xhama elektrik, mbyllja me pult , pasqyra me levizje , Eshte nje makine perfekte si per qytet dhe po ashtu per rruge te gjate pasi te ofron komoditetin qe te nevojitet. Me dokumenta te paguara per nje vit. NJE makine shume e mire . teper e mirmbajtur , E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE . FALEMINDERIT
Leaflet
Në fillim